Tarp Mūsų Mergaičių..!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narių ir temų šalinimas.

2 posters

Go down

Narių ir temų šalinimas. Empty Narių ir temų šalinimas.

Rašyti  Administratorė. Tr. 08 26, 2009 7:56 pm

Sveiki. Esu šio forumo administratorė. Tai reiškia, kad aš galiu pašalinti temas, narius.
Narių šalinimas :
Nariai gali būti pašalinti už beribį temų kūrimą (pvz, "Labas, aš naujokė"; "Mhm" ir pan.). Taip pat jie gali susilaukti ir įspėjimų. Penki įspėjimai ir narys yra pašalintas.
Temų šalinimas :
Temas šalinsiu tik nesąmoningas, beprasmes. Kituose forumuose nariai rašo į visiškai netinkamą skiltį (pvz, narys parašo temą skiltyje "Intymu" apie knygas ar pan.). Tada ši tema gali būti perkelta į kitą skiltį, ten kur jos vieta. Taip pat atsitinka tokių atvejų, kad narys sukuria lygiai tokią pačią temą, kuri jau yra. Tada ši tema yra pašalinta be perspėjimo.

Norėčiau priminti ir tai, kad jeigu jūs norite prisijungti, bet negalite ir rašo, kad jūs esate pašalintas iš šio forumo, bet nieko nepadarėte, rašykite tarp.musu.mergaiciuu@gmail.com . Prisistatykite, pasakykite savo slapyvardį ir iškilusias problemas. Tada laukite atsakymo.

O kad man būtų mažiau darbo galite rašyti čia narius, temas, kuriuos reikia panaikinti.

Taip pat, jei kyla klausimų galite su manimi (administratore) bendrauti per pm, "Forumo taisyklės" skiltį arba el. paštu tarp.musu.mergaiciuu@gmail.com .

Sėkmės.
Admin.


Paskutinį kartą redagavo Hū., Tr. 08 26, 2009 8:00 pm. Redaguota 1 kartą (Reason for editing : ,)
Administratorė.
Administratorė.
Admin.
Admin.

Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-08-26
Miestas : Ever.

http://tarpmusumergaiciu.lithuanianforum.com

Atgal į viršų Go down

Narių ir temų šalinimas. Empty Re: Narių ir temų šalinimas.

Rašyti  PinkMuffin Antr. 09 01, 2009 2:16 am

Kiek jums metų?

PinkMuffin
Bendraujanti.
Bendraujanti.

Pranešimų skaičius : 53
Join date : 2009-08-27
Age : 28
Miestas : Vilnius

http://tarpmusumergaiciu.lithuanianforum.com/

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume